Profesjonalne plotowanie w dobrej cenie

plotowanieGdy wydruki A4, A5 czy A6 przestają wystarczać, do gry wkracza ploter. To nowoczesna maszyna drukująca, dzięki której możliwe jest "myślenie" w wielkim formacie i druk na szeroką skalę.

Plotowanie, a więc wydruk z wykorzystaniem plotera to dziś powszechnie stosowana technika, dzięki której możliwe jest tworzenie materiałów nawet o formacie A0+. Jeśli chcesz wydrukować baner, bilbord, poster czy inną dużą reklamę – powierz to w ręce ekspertów. W Pi Group korzystamy z nowoczesnych ploterów, które poradzą sobie z najbardziej wymagającym zadaniem.

Pi Group od wielu lat zajmuje się drukiem wielkoformatowym, oferując swoim Klientom to, co najlepsze: wyraziste wydruki w soczystych kolorach, które świetnie prezentują się w każdych warunkach.

Plotowanie wykonujemy, posługując się zaawansowanymi maszynami drukarskimi, które umożliwiają nie tylko dokładne odwzorowanie cyfrowego projektu, ale i wydruk na różnego rodzaju powierzchniach. Drukujemy zatem nie tylko na papierze, ale i m.in. na płytach PCV, foliach i innych nietypowych materiałach o różnorodnych kształtach, rozmiarach i teksturach.
Wyploty z Pi Group pozwolą Ci zatroszczyć się o promocję i reklamę w każdym formacie. Wybierając nas, masz pewność:

  • kompleksowej obsługi – przygotowujemy projekty, zajmujemy się drukiem i montażem materiałów reklamowych,
  • doskonałej jakości wydruku – takiej, która zapewni najlepszy odbiór Twoich materiałów reklamowych,
  • krótkiego czasu realizacji zlecenia – jest możliwy dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu,
  • konkurencyjnych stawek – u nas zawsze możesz liczyć na uczciwą wycenę.

Chcesz się dowiedzieć, co potrafią nasze plotery i co możemy wspólnie wydrukować? Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę!