Postery i plakat city light od A do Z

postery, plakat city lightReklama zewnętrzna to nie tylko wielkoformatowe billboardy czy backlighty. To również citylighty. Montowane m.in. na przystankach autobusowych czy przy miejskich deptakach, stają się wyrazistą formą komunikacji z klientem – taką, która nierzadko wymusza interakcję i… po prostu działa. Jeśli potrzebny Ci dobrej jakości plakat city light – skontaktuj się z nami. Pi Group to zespół ekspertów, gdy chodzi o druk reklamowy. Wybierz nas, by wejść na wyższy poziom reklamy outdoorowej.

Wybierając współpracę z Pi Group, oczekuj wsparcia przy przygotowaniu reklamy na citylight od podstaw:

  • przygotujemy projekt reklamy – zgodnie z Twoimi zamierzeniami komunikacyjnymi, systemem identyfikacji wizualnej i wymogami technicznymi nośnika,
  • wydrukujemy plakat city light – dobierając odpowiedni materiał (np. backlight – to na nim postery na nośniki świetlne sprawdzają się najlepiej) i dbając o najwyższą jakość każdego milimetra wydruku,
  • zajmiemy się montażem materiałów.

Warto zaufać naszemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu sprzętowi, a także pasji do drukowania. To wszystko sprawia, że każdy plakat city light, który Ci dostarczymy stanie się skutecznym narzędziem komunikacji reklamowej.

Postery wykonujemy, dbając zarówno o jakość wykonania, jak i dotrzymanie ustalonego z Klientem terminu. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze współpracy z Pi Group w 100%.

Sprawdź nas – skontaktuj się już teraz!