Backlight

backlightJeśli tworzysz reklamę świetlną, np. na kasetonach, pylonach itp., najlepszym materiałem do wydruku banera jest Backlight. Jego tekstura sprawia, że po podświetleniu prezentuje wyrazistą grafikę w pożądanej kolorystyce – dokładnie tak, jak innego typu materiały translucentne. Najważniejsza zaleta Backlight polega na tym, że można zastosować ten materiał w wielu miejscach, gdzie inne przepuszczające światło nie znajdują zastosowania – np. z uwagi na wymagające warunki atmosferyczne.

Jesteś zainteresowany stworzeniem reklamy świetlnej z najlepszymi? Jeśli tak, skorzystaj z oferty naszej drukarni – stworzymy ją dokładnie tak, jak oczekujesz.

Dlaczego warto zamówić Backlight w Pi Group?

  • Cyfrowy druk wielkoformatowy to nasza specjalność – dysponujemy nowoczesnymi maszynami drukującymi, które pozwalają tworzyć banery najwyższej jakości.
  • Mamy ponad 5 lat doświadczenia w branży – dzięki niemu, radzimy sobie z nawet najbardziej wymagającymi projektami, dostarczając Klientom wydruków zgodnych z oczekiwaniami.
  • Oferujemy możliwość zabezpieczenia wydruku specjalistycznym laminatem – przedłużającym jego trwałość i zapobiegającym zniszczeniu pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.
  • Pracujemy rzetelnie i terminowo – zadowolenie Klienta jest dla nas zawsze priorytetem.
  • Oferujemy kompleksową usługę – na życzenie wykonamy projekt reklamy, jak również zajmiemy się jej montażem.

Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z nami mailowo bądź telefonicznie. Zapraszamy do współpracy!