Projektowanie banerów od A do Z

projektowanie banerówDobry baner reklamowy to podstawa skutecznej kampanii outdoorowej. Liczy się zarówno jakość wydruku jak i lokalizacja, w której go umieścimy. Podstawą jednak jest dobry projekt – zgodny z zasadami nowoczesnej grafiki, komunikatywny i dobrze wpisujący się w strategię całej kampanii marketingowej. Jeśli szukasz fachowej pomocy, projektowanie banerów powierz ekspertom z Pi Group. Obsłużymy Cię kompleksowo, przygotowując materiały, które pozwolą zrealizować Twoje cele promocyjne i marketingowe.

Decydując się na współpracę z Pi Group, stawiasz na doświadczonych fachowców, gdy chodzi o reklamę graficzną. Wystarczy, że przyjdziesz do nas ze swoim pomysłem na reklamę outdoroową, by pracę nad udoskonaleniem tej koncepcji rozpoczęli specjaliści, doskonale znający niuanse projektowania.

Projektowanie banerów z Pi Group to:

  • projekt opracowany na podstawie Twojego pomysłu na komunikat reklamowy, spójny z przyjętym systemem identyfikacji wizualnej,
  • koncepcja dopracowana zgodnie z najnowszymi trendami w świecie grafiki komputerowej, uwzględniająca warunki wydruku – tak, by projekt wyglądał dobrze nie tylko na ekranie komputera, ale przede wszystkim na żywo,
  • kompleksowa obsługa – po zaprojektowaniu, możemy się zająć również wydrukiem banerów przy wykorzystaniu zaawansowanych maszyn drukarskich, a nasza ekipa może wydruki zamontować we wskazanych przez Klienta miejscach.

Nie ryzykuj – powierz przygotowanie projektu swojej reklamy w ręce specjalistów. Pi Group sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji o ofercie!